PENZION VILA BOHEMIA

Okolí

Vila Bohemia se nachází nedaleko centra Prahy v klidné vilové čtvrti v blízkosti Centrálního parku, kde si můžete například odpočinou u šálku kávy nebo minigolfu. Tento park přímo sousedí se zastávkou metra. Nedaleko Vily Bohemia můžete najít například tenisovou školu, nebo vyhledávaný klub Mlejn, který je kulturním centrem Stodůlek. Zde můžete navštívit i oblíbenou restauraci.

Ve vzdálenosti 700 m se nachází obchod Lidl, dále pak Kaufland, XXX Lutz.  Penzion je hojně využíván i vzhledem k dostupnosti pražského Letiště Václava Havla, nebo pro blízkost nemocnice Motol a Homolka. Do centra Prahy se můžete dostat za 16 minut autem, nebo městskou hromadnou dopravou. Pokud vyrazíte pěšky, tak můžete poznat krásy hned několika pražských parků včetně překrásného Prokopského údolí. 

 

Vybavení penzionu Vila Bohemia

Vila Bohemia, která se nachází v Praze 5, Vás přivítá recepcí, jídelnou a 14 pokoji, a hlavně klidnou rodinnou atmosférou. K penzionu náleží osm parkovacích míst, a další parkování v této oblasti není nijak omezeno. Ráno můžete očekávat bohatou snídani formou bufetu včetně kvalitní kávy, kterou si naši hosté oblíbili. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením se sprchovým koutem a toaletními potřebami, včetně fénu. V pokoji je pro Vaše pohodlí připraven vysokorychlostní bezdrátový internet, TV s os. Android, lednice a stůl s posezením. Samozřejmostí jsou pohodlná lůžka.

Čistota je naší prioritou, a proto pokoje denně uklízíme a dle potřeby měníme ručníky, či ložní prádlo. Deset pokojů je vybaveno vlastní klimatizační jednotkou. Dva trojlůžkové pokoje, které se nacházejí v prvním patře, disponují balkónem s příjemným posezením. Apartmán je vybaven samostatnou kuchyní. Většinu pokojů lze doplnit přistýlkou, nebo dětskou postýlkou. V našem penzionu bohužel nemůžeme ubytovat Vaše zvířecí miláčky. Pro hosty je k dispozici společná venkovní terasa s možností posezením u kávy, či snídaně pod širým nebem. Žehličku a rychlovarnou konvici je možné si vypůjčit na recepci. Ubytovat v penzionu se můžete od 14:00 do 23:00, případně po dohodě lze zaslat přístupový kód, pro pozdní ubytování.  Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemný pobyt.